Menu
Your Cart
Momentálně odesíláme objednávky za 5-7 dní

Hodiny

Gravírované nástěnné a stolní hodiny s fotkou

Originální stolní nebo nástěnné hodiny s vlastní fotkou. Fotografie v barevném nebo černobílém provedení dle vašich požadavků gravírujeme do nejmenšího detailu kvalitním laserem na různé typy materiálů. Darujte osobitý a jedinečný dárek, který bude pro vaše nejbližší zároveň památkou na celý život.


Další skvělé tipy na dárky pro vás či vašich: Gravírované přívěskynáramky alebo klíčenky.

Dřevěné hodiny s barevnou fotografií 33 cm Dřevěné hodiny s barevnou fotografií 33 cm
Skladem -17 %
Model: DH_color_33
Dřevěné hodiny s kvalitní fotografií tištěnou přímo na lesklý plech při výšce teplotě. Fotografie je barvy stálá, nesmyvatelný a trvanlivá. Korpus hodin je vyroben z březové překližky a jsou poháněny kvalitním mechanismem.Fotografii Vám náš gravik upraví přesně na míru. Text na fotografii je samozře..
647Kč 777Kč
Cena bez DPH:647Kč
Model: DH_40x35
Hodiny s vygravírovaným fotografií / portrétem do dřeva vámi zvolenou fotografií. K fotografii je možné přidat jakýkoliv napsaný text.Velikost: průměr desky 40 x 35 cmMateriál: jiné měkké dřevoZpůsob výroby: gravírováníUpozorňujeme, že výrobek po vygravírovaný se stává zbožím, pro který platí že:Dle..
1 037Kč
Cena bez DPH:1 037Kč
Model: DH1_35cm
Hodiny s do dřeva vygravírovanou vámi zvolenou fotografií/portrétem. K fotografii je možné přidat jakýkoliv psaný text.Velikost: průměr desky 35 cm (průměr obrázku 21cm)Materiál: jiné měkké dřevoZpůsob výroby: gravírováníUpozorňujeme, že výrobek po vygravírovaný se stává zbožím, pro který ..
1 037Kč
Cena bez DPH:1 037Kč
Model: DH_motyle
Hodiny s vygravírovaným fotografií / portrétem do dřeva vámi zvolenou fotografií a s motivem motýlů. K fotografii je možné přidat jakýkoliv napsaný text.Materiál: jiné měkké dřevoZpůsob výroby: gravírováníUpozorňujeme, že výrobek po vygravírovaný se stává zbožím, pro který platí že:Dle ustanovení § ..
1 037Kč
Cena bez DPH:1 037Kč
Model: sklo_hod_20
Vytvořte si zvláštní hodiny s vlastní fotografií a textem!Skleněné hodiny na stěnu vypadají luxusně. Jsou hodnotným a zajímavým dárkem, originálním bytovým doplňkem. Můžete mít hodiny na zeď s vlastním motivem které mohou být s fotografií, nebo logem.Upozorňujeme, že výrobek po vygravírovaný se stáv..
647Kč
Cena bez DPH:647Kč
Model: sklo_hod_30
Vytvořte si osobité hodiny s vlastní fotografií a textem!Skleněné hodiny na stěnu vypadají luxusně. Jsou hodnotným a zajímavým dárkem, originálním bytovým doplňkem. Můžete je mít s fotografií, nebo i logem.Upozorňujeme, že výrobek po vygravírovaný se stává zbožím, pro který platí že:Dle ustanovení §..
777Kč
Cena bez DPH:777Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)