Menu
Your Cart
STÁLE GARENTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC 

LED lampa BALONKY

LED lampa BALONKY
LED lampa BALONKY
Skladem
LED lampa BALONKY
LED lampa BALONKY
LED lampa BALONKY
  • Stav skladu: 100ks
  • Model: LED_BALONY/A009
1 013Kč
Cena bez DPH: 1 013Kč
Cena v bonusových bodech: 400
Kúpou získate 28 bodov

Dostupné možnosti

Srdečný dárek pro děti kterým chcete zpestřit jejich pokojíček, nebo vyřešit problém se strachem z tmy. Světlo z LED lampy je příjemné na pohled a neoslňuje oči. Můžete si nastavit barevné podsvícení z 15 barevných variant, přidávat i ubírat intenzitu světla, nastavit si barevnou stálost, rychlé či pomalé přechody barev, co umí být výhodou zejména při usínání. Světlo je energeticky nenáročné a bezpečné. Napájení formou výstupu USB (5V), případně přiloženým adaptérem - jsou součástí balení.

Také možnost napájení na tužkové baterie AA 1,5V - nejsou součástí balení.


Balóny jsou vygravírované na akrylové desce, která je nezávadná a snadno čistitelná. Deska se dá z podstavce odebrat. Podstavec je plastový a můžete si vybrat z barevných provedení: černá a buk. A je vybaven protiskluzovými podložkami. Jsou v něm zabudované LED světla, které osvětlují akrylovou desku s motivem. LED světla je možné ovládat přímo ze stojanu.


Součástí balení je ovladač, kde si můžete vybrat z 15 barevných variací v odstínech červených, růžových, fialových, modrých, zelených, tyrkysových, zelených, žluté i bílé. Možnost navolení barevné stálosti, nebo měnění barev ve více frekvencích, až po pomalé přechody, které působí uklidňujícím a vytvářejí příjemnou atmosféru domova. Také je možné navolit intenzitu světla. A i když je stojan zapojen ve zdroji, je možné ho ovladačem zapnout i vypnout. Ovladač je napájen baterií CR2032, která je součástí balení.

Jednou z možností je přímo do balónů umístit věnování, jméno dítěte, nebo jakýkoli krátký text.

Výkon LED: 1,2W

Pracovní napětí: DC 5V

Napájení - výstup: USB (5V)


Upozorňujeme, že výrobek po vygravírovaný se stává zbožím, pro který platí že:

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.Parametry
Rozměr podstavec: průměr 9,5 cm
Materiál plastový stojan akrylová deska
Obsah balení 1x akrylová deska s motivem 1x podstavec s USB výstupem a adaptérem 1x ovládací zařízení (baterie je v zařízení)

Napsat recenzi